مزایای افزونه یا کدهای FAQ

شکل یک تصویر
مزایای افزونه یا کدهای FAQ
زمان مطالعه: 2 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

کدهای FAQ منوی کشویی در صفحه سرپ گوگل ایجاد می کنند. استفاده از این کدها میتواند نرخ تبدیل شما را بیشتر کند زیرا سایت شما نسبت به بقیه رقبا چشم نواز تر است و امپرشن سایتهای پایین تر از شما را خیلی کمتر می کند.
به این تصویر توجه کنید:

کدهای FAQ

همانطور که می بینید یک منوی کشویی زیر مطلب ما با کلمه کلیدی ” سقف وافل” ایجاد شده. این منوی کشویی اطلاعات مختصر و مفیدی از عنوان صفحه می دهد و کاربر می تواند قبل از باز کردن سایت، بر روی آنها کلیک کند که اگر مفید بودند وارد سایت شود.
برای ایجاد همچین منویی در سرپ گوگل ، اگر از وردپرس استفاده می کنید افزونه WP FAQ Schema Markup for SEO را استفاده کنید. اگر هم سایتتان غیر از وردپرس هست و یا میخواهید این کار را به صورت کد نویسی انجام دهید کافی است از ابزارهای اینترنتی( سایتها) استفاده بکنید.

 

مزایای افزونه FAQ

 

یکی از این ابزارها سایت https://www.powr.io هست که به راحتی همانطور که در تصویر می بینید می توانید از این منوها ایجاد کنید. سپس کد آن را کپی کنید و درون آن صفحه از سایتتان ( در قسمت هدر) بگذارید. ابزارهای دیگری برای این کار موجود هست که کافی است کلمه faq maker را در گوگل سرچ بکنید تا بتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.