استفاده از رپورتاژ برای کسب درآمد به جای سایت

شکل یک تصویر
استفاده از رپورتاژ برای کسب درآمد به جای سایت
زمان مطالعه: 3 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

نیاز به توضیح بیشتر نداره و همه می دانید که رپورتاژ، مطلبی از سایت شماست در سایت دیگر به عنوان پست مهمان در نظر گرفته می شود البته به شرطی که دارای بک لینک باشد.
شما علاوه بر اینکه میتوانید از رپورتاژ برای گرفتن بک لینک و رشد کلمه کلیدی استفاده بکنید، می توانید از آن به کسب درآمد هم برسید، یعنی: اگر عاجز هستید که سایت داشته باشید سپس زمان بگذارید و آن را سئو بکنید، می توانید از این تکنیک استفاده بکنید: اما چگونه؟
 کافی است سایتهای خبری یا تفریحی و یا هر موضوع دیگری که اعتبار و بازدید کننده زیادی دارند را انتخاب بکنید و در آنها رپورتاژ ایجاد کنید.
اگر نمی خواهید هزینه کنید بی شک بهترین گزینه سایت ویرگول است اما اگر از عهده هزینه بر می آیید میتوانید از سایتهای تفریحی مثل نمناک، چطور، اقتصاد آنلاین، بیتوته و … استفاده بکنید.

میخوام این ترفند را با یک مثال توضیح بدم:

حدودا 2 سال پیش روی پروژه سایت کهن دک کار می کردم که کلمه کلیدی هدفشون سقف وافل بود. در حال حاضر این کلمه لینک 2 هست. سایت با این کلمه کلیدی صفحه 4 بود. سایت نوپا بود و هر کاری می کردم نتیجه نمی گرفت. از سایت اقتصاد آنلاین رپورتاژ گرفتم که کمتر از یک هفته همان رپورتاژ را در صفحه 2 دیدم. همزمان که سئوی سایت را انجام میدادم برای رپورتاژ هم بک لینک می گرفتم که یک پی بی ان دو سطحی ایجاد کنم. بعد از گذشت یک ماه همان رپورتاژ به صفحه اول آمد و شد لینک 3. این در حالی بود که سایت تازه صفحه 2 اومده بود. یک ماه بعد رپورتاژ شد لینک 1 و سایت به صفحه اول آمد. ماه پنجم رپورتاژ لینک 1 بود و سایت لینک 2 . بعد از گذشت یک سال و نیم رپورتاژ لینک 1 تا 3 پایین تر نیامد.
امیدوارم تا همینجا متوجه شده باشید که چطور میتوانید از این تکنیک به شکلی فوق العاده برای فروش زود هنگام استفاده بکنید:
به این تصویر صفحه بعد توجه بکنید:

 رپورتاژ برای کسب درآمد

بعد از گذشت 2 سال و چند ماه هنوز این رپورتاژ بالاست:

دلیل بالا موندمش چیه؟

  •  ما در سایتی رپورتاژ گرفتیم که قوی هست و در گوگل محبوبه. همین تکنیک را در سایت خبر گذاری فارس نیوز، مشرق و چند سایت قوی دیگه پیاده کردم نتیجه نگرفتم. پس قوی بودن ملاک صد درصد نیست و فقط در سایتهای ویرگول، نمناک، چطور، اقتصاد آنلاین، بیتوته و سایتهای که خودتون میخواید تست کنید، می توانید این تکنیک را پیاده سازی بکنید.
  •  این رپورتاژ براش لینک سازی اصولی شده است و لینک های خوبی داره. زمانی که بالا اومده نرخ بازدید خیلی خوبی داشته و به همین خاطر افت نکرده.

اما این رپورتاژ چطور مثمر ثمر بوده؟

استفاده از رپورتاژ برای کسب درآمد به جای سایت

همانطور که می بینید ما یک مقاله نوشتیم درباره سقف وافل در سایت اقتصاد آنلاین و در پایین مقاله شماره تلفن شرکت را اوردیم که درصورتی که کسی نیاز به محصول داشت با ما تماس بگیرد. در انتها هم لینک سایت را آورده ایم. قرار دادن لینک سایت هیچ اجباری نداره. اصلا شما سایتی ندارید، یعنی بدون داشتن سایت هم میتوان این تکنیک را پیاده سازی کرد. فقط و فقط باید اطلاعات تماس را گذاشت.
مزیت این ترفند اینه که بدون اینکه اصلا سایتی داشته باشید، با هزینه خیلی کم میتوانید یک کلمه کلیدی را بالا بیاورید و شانستان را امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.